Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

001113_mbniamzrsuwopftsyukimrsfДо Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України надходить інформація, що в умовах дефіциту бюджету керівники місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування намагаються вирішити ці проблеми за рахунок зменшення асигнувань, а саме - надавати відпустки без збереження заробітної плати не за бажанням працівника, а за ініціативою керівництва, що є порушенням вимог статті 84 Кодексу законів про працю України та статті 26 Закону України "Про відпустки".

Додатково нагадуємо позицію Міністерства освіти і науки України з цього питання, озвучену в листі від 10.12.2012 р. N 1/9-887.

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.12.2012 р. N 1/9-887

Міністру освіти і науки, молоді та спорту

Автономної Республіки Крим,

начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської

та Севастопольської міських державних адміністрацій

 

Щодо недопущення відправлення у відпустки педагогічних

працівників без збереження заробітної плати

На виконання пункту 7.3 витягу з протоколу N 92 засідання Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2012 року з метою уникнення випадків намагання місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування вирішити проблеми дефіциту своїх бюджетів за рахунок зменшення асигнувань на утримання закладів та установ освіти доручаємо місцевим органам управління освітою:

посилити контроль за дотриманням вимог законодавства у частині забезпечення соціального захисту педагогічних працівників;

вжити додаткових заходів щодо недопущення примусового відправлення з ініціативи керівників навчальних закладів педагогічних працівників, зокрема під час канікул, у відпустки без збереження заробітної плати.

Наголошуємо, що відповідно до статті 84 Кодексу законів про працю України та статті 26 Закону України "Про відпустки" відпустка без збереження заробітної плати надається працівнику виключно за його бажанням.

З огляду на викладене, особливу увагу звертаємо на персональну відповідальність керівників закладів освіти за неналежне виконання законодавства.

 

Заступник Міністра                        Б. М. Жебровський