Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1384866338_114044_700До ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшло офіційне звернення від голови первинної профспілкової організації Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна з приводу затримки виплати стипендії за листопад 2013 року аспірантам і докторантам ВНЗ.

Центральний комітет направив лист на ім’я голови Державної казначейської служби України С.І. Харченка щодо піднятого питання. У листі, зокрема, зазначено, що затримка з виплати стипендій створює соціальну напругу та призводить до справедливого обурення в трудових і студентських колективах.

У зв’язку з цим ЦК Профспілки просить вжити відповідних заходів для забезпечення своєчасної виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів України.

 

Завантажити лист lyst_stupendii.doc [155 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України