Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1384866338_114044_700До ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшло офіційне звернення від голови первинної профспілкової організації Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна з приводу затримки виплати стипендії за листопад 2013 року аспірантам і докторантам ВНЗ.

Центральний комітет направив лист на ім’я голови Державної казначейської служби України С.І. Харченка щодо піднятого питання. У листі, зокрема, зазначено, що затримка з виплати стипендій створює соціальну напругу та призводить до справедливого обурення в трудових і студентських колективах.

У зв’язку з цим ЦК Профспілки просить вжити відповідних заходів для забезпечення своєчасної виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів України.

 

Завантажити лист lyst_stupendii.doc [155 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України