Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

sb_00011130825Згідно з планом роботи Дніпропетровського обкому Профспілки 7-8 листопада 2013 року на базі санаторія «Новомосковський» відбувся семінар бухгалтерів профспілкових організацій галузі.

Семінар відкрила голова обкому Профспілки Бєлікова Г.В., яка зауважила, що якісно підготовлений фінансовий працівник надає впевненості в тому, що профспілкові організації в повному обсязі будуть виконувати статутні завдання по соціальній захищеності працівників галузі.

Учасники семінару прослухали лекцію зав. фінансовим відділом обкому Профспілки Волошиної І.М. на тему «Фінансове забезпечення профспілкової організації в умовах дії Податкового кодексу України.»

На закріплення теми семінару було проведене практичне навчання з елементами гри. Працюючи над завданням в групах , учасники семінару обговорили та виробили алгоритми рішення ряду бухгалтерських питань. Далі бухгалтерам була запропонована лекція голови ревкомісії обласної організації Ткача М.І. з питань контролю за використанням коштів профспілкового бюджету.

 

 

 

sb_011113_0796sb_0411130824

sb_021113_0812

sb_031113_0834