chief m

z_novim_rokom_2019

Шановні колеги! Члени Профспілки!

Щиро вітаю  Вас і Ваші родини з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Новий рік приходить з надією на краще майбутнє, а Різдво Христове – утвердженням віри та зміцненням любові.

Нехай наступний рік  буде  плідним, принесе успіх у справах, мир і злагоду, добро і вдачу, впевненість у майбутньому, родинне тепло, щирих друзів, шану та любов.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, любові, непохитності у досягненні задумів та планів задля розвитку  освіти, творчих успіхів, цікавих подій, здійснення мрій.

Добрих  Вам новорічних та різдвяних свят!

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України                  Галина Бєлікова

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

sb_00011130825Згідно з планом роботи Дніпропетровського обкому Профспілки 7-8 листопада 2013 року на базі санаторія «Новомосковський» відбувся семінар бухгалтерів профспілкових організацій галузі.

Семінар відкрила голова обкому Профспілки Бєлікова Г.В., яка зауважила, що якісно підготовлений фінансовий працівник надає впевненості в тому, що профспілкові організації в повному обсязі будуть виконувати статутні завдання по соціальній захищеності працівників галузі.

Учасники семінару прослухали лекцію зав. фінансовим відділом обкому Профспілки Волошиної І.М. на тему «Фінансове забезпечення профспілкової організації в умовах дії Податкового кодексу України.»

На закріплення теми семінару було проведене практичне навчання з елементами гри. Працюючи над завданням в групах , учасники семінару обговорили та виробили алгоритми рішення ряду бухгалтерських питань. Далі бухгалтерам була запропонована лекція голови ревкомісії обласної організації Ткача М.І. з питань контролю за використанням коштів профспілкового бюджету.

 

 

 

sb_011113_0796sb_0411130824

sb_021113_0812

sb_031113_0834