Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

f_0010130913Дніпропетровська обласна організація Профспілки приділяє увагу не тільки професійному становленню випускників вишів, їх соціальному захисту, але й залучає їх до профспілкової діяльності. Саме тому 29 жовтня, уже в шосте, за ініціативою обкому Профспілки при підтримці департаменту освіти і науки облдержадміністрації, було проведено Форум молодих педагогів Дніпропетровщини, який відбувся  у  академічному       театрі ім. М. Горького.

В ньому взяли участь майже 400 учорашніх випускників, керівники галузі, вищих навчальних закладів та голови міських і районних профспілкових організацій.

Учасників заходу, від імені його організаторів, тепло привітали голова обкому Профспілки Галина Бєлікова та начальник управління департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Середня, заступник голови облпрофоб’єднання Юрій Чернов, представники педагогічних навчальних закладів.

Вони побажали молоді успіхів на нелегкій освітянській ниві, щирої любові до дітей та запевнили, що зроблять все можливе для їх професійного зростання, якнайшвидшої адаптації в колективах.

Саме в молоді профспілка вбачає свій резерв і своє майбутнє. До речі, чимало учасників минулих Форумів вже залучилися до профспілкової роботи й навіть стали членами виборних профорганів.

Зворушив усіх й виступ ветерана педагогічної праці Віри Лисенко. «Любіть не себе в професії вчителя, а насамперед своїх вихованців. Тоді й успіхи будуть», - висловила напутні побажання ветеран молодим колегам.

Вперше на VІ Форумі були підведені підсумки обласного конкурсу «Формула успіху молодого педагога», який проводився з метою розкриття творчого потенціалу молодих педагогів, посилення мотивації до педагогічної діяльності, сприяння обміну досвідом роботи, розвитку молодіжних педагогічних ініціатив, підвищення значущості й престижу педагогічної професії, ролі профспілкової організації у становленні талановитої молоді.

Учасники конкурсу були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Завершився Форум яскравою виставою, якою порадували учасників заходу артисти Дніпропетровського  театру російської драми ім. М. Горького.

Приємно було бачити у залі зацікавлені обличчя молодих педагогів. Це свідчить про їх впевненість у вірності обраного шляху.

 

f_011013_688

f_0210130824

f_0310130880

f_04101130899

f_0510130994