Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1382336188_2001vУ останню неділю жовтня Україна перейде на зимовий час. Тож, 27 жовтня о 4 ранку українці переведуть стрілки годинника на годину назад.

Таким чином українці отримають додатковий час, який втратили в березні.

Проте фахівці вважають, що зміна часу по-різному впливає на здоров'я людини, адже потрібно адаптовуватися до нового режиму. Тому у цей час лікарі радять підтримати імунітет та менше нервувати.

Вперше у світі стрілку годинника перевела Великобританія – у 1908 році, обґрунтувавши це завданнями економії і більш раціональним розподілом електроенергії впродовж доби.

Сьогодні сезонний час використовується майже в 80 країнах.