Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

krv_0010130738Питання «Функціонування профспілкових організацій: стан, проблеми та стратегія розвитку» розглядалися на семінарі Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, що відбувся 16 жовтня у Криворізькому національному університеті. У семінарі взяли участь профспілкові активісти вищих навчальних закладів області.

Привітав учасників семінару проректор з науково-педагогічної роботи та навчально-виховної роботи Криворізького національного університету Микола Стрюк.

Відкриваючи семінар, голова обкому Профспілки Галина Бєлікова, відзначила, що позитивна практика проведення подібних семінарів засвідчує їх ефективність та широку зацікавленість лідерів профорганізацій. А поєднання теоретичних аспектів навчання із елементами практичного використання у роботі – саме ті методи, що найкраще сприймаються та реалізовуються у діяльності профспілкових організацій.

Цікавий досвід роботи профспілкової організації презентували голова профспілкової організації КНУ Вадим Щокін та його команда. Присутнім було представлено та детально прокоментовано цілий ряд программ, студентських проектів, над якими активно працює профактив університету.

На гідному рівні в первинці поставлена інформаційна робота, яка покликана допомогти рядовим членам профспілки побачити діяльність власної організації, а отже стати свідомою опорою своїм лідерам. Усі новини, матеріали, а також інформація від вищих органів Профспілки своєчасно доводиться до відома колективу. Для цього активно використовується сайт профорганізації КНУ.

На думку профспілкових активістів, семінар досяг поставленої мети. Він містив усі елементи сучасного навчання: аналітичні дискусії, обговорення соціальної трансформації ролі профспілок, виявлення нових напрямків профспілкової роботи .

Учасники семінару також мали змогу побачити оновлене місто та відвідати наймасштабніший кар’єр у Європі - рудник ВАТ «ПівдГЗК».

 

Завантажити презентацію Щокіна В. можна тут  - Prezentacia_Shchokin.ppt

 

krv__0110130954

krv_021013_0740

krv_0310130764

krv_041013_0053

krv_0510130754