Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

vitaemo_vchiteli_13Шановні спілчани! Добрі коллеги!

Від імені обласного  комітету Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітаю усіх вихователів, вчителів, викладачів, науковців, робітників галузі з нашим професійним святом – Днем працівників освіти.

Своєю натхненною працею Ви робите цей світ гуманнішим,  сповненим світла, добра, надії. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з учнями. Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Складаємо Вам глибоку шану за вашу самовіддану працю, активну життєву і громадську позицію. Доземний уклін всім, хто веде нашу молодь у країну знань.

Високо цінуючи працю педагогів, ми і надалі робитимемо все для того, щоб унікальна за своїм змістом і покликанням учительська професія стала більш шановною в нашій країні.

Міцного Вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, творчої наснаги і нових успіхів та здобутків у нашій з Вами спільній і такій важливій для всієї держави справі.

Зі святом Вас, дорогі друзі!

За дорученням президії,

голова обкому Профспілки                                                                                 Г.В.Бєлікова