Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

vitaemo_vchiteli_13Шановні спілчани! Добрі коллеги!

Від імені обласного  комітету Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітаю усіх вихователів, вчителів, викладачів, науковців, робітників галузі з нашим професійним святом – Днем працівників освіти.

Своєю натхненною працею Ви робите цей світ гуманнішим,  сповненим світла, добра, надії. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з учнями. Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Складаємо Вам глибоку шану за вашу самовіддану працю, активну життєву і громадську позицію. Доземний уклін всім, хто веде нашу молодь у країну знань.

Високо цінуючи працю педагогів, ми і надалі робитимемо все для того, щоб унікальна за своїм змістом і покликанням учительська професія стала більш шановною в нашій країні.

Міцного Вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, творчої наснаги і нових успіхів та здобутків у нашій з Вами спільній і такій важливій для всієї держави справі.

Зі святом Вас, дорогі друзі!

За дорученням президії,

голова обкому Профспілки                                                                                 Г.В.Бєлікова