Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

osg_0091302522Напередодні Всесвітнього дня туризму, після багаторічної перерви, з метою розвитку туризму, підвищення ролі фізичної культури і спорту у гармонічному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя працівників обласною організацією Профспілки проведено туристичні змагання серед працівників освіти Дніпропетровської області. Не дивлячись на погодні умови (затягнуте густими хмарами небо, проливний дощ – таким виявився день 20 вересня) освітяни – ентузіасти зібралися на туристичний зліт у мальовничому лісі Новомосковського району  на березі річки Самари.

Ця яскрава незабутня подія, в якій брали участь понад 120 осіб з 12 регіонів області, проходила на базі профспілкового  дитячого оздоровчого табору «Лісова казка».

Учасників привітала голова обласної організації Профспілки Галина Бєлікова.

Програма змагань була насиченою і складалася з кількох основних етапів - туристична естафета, смуга перешкод. Всі учасники намагалися бути згуртованими, зосередженими на досягненні високих результатів. Змагання проходили з туристичним завзяттям.

Працівники освіти показали уміння долати смугу перешкод, яка включає кілька етапів техніки пішохідного туризму – навісну переправу, «паралельні вірьовки», «колода», «ліани» «маятник», «купини», продемонстрували спритність, професіоналізм і вміння долати труднощі в туристичній естафеті.

В конкурсній програмі команди проявили багато вигадки, фантазії, зуміли показати себе яскравими та креативними.

Ліс наповнився гомоном та піснями біля туристичних кострів, дегустацією кулішів та юшки. Були й запальні танці, і оригінальні сценки, і пісні .

Наприкінці змагань у теплій і дружній обстановці учасникам змагань були вручені грамоти та подарунки.

Переможцями визнано команди Дніпродзержинської міської організації Профспілки (голова І.Небосенко), Самарської районної організації Профспілки м. Дніпропетровська (голова Е.Кузьменко), Верхньодніпровської районної організації Профспілки (голова Л.Коваленко).

Стомленим, але щасливим відчував себе кожен учасник змагань.

Під час змагань учасники відпочили та поспілкувалися з колегами та друзями, набули туристичних навичок, які в новому навчальному році зможуть передати своїм вихованцям.

os_01091302045

os_020913_0614

os_03091302058

os_08091302101

os_04091302257

os_05091302501

OS_060913_0708

os_07091302532