Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

Відеоматеріали



Анонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

Resize_of_IMG_0481Відповідно до плану роботи Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки 11-12 вересня 2013 року проведено виїзний семінар для голів районних, міських організацій Профспілки за темою «Розвиток соціального партнерства як засіб трудових і виробничих відносин». Семінар відбувся на базі Царичанської районної організації Профспілки.

Під час відвідування шкіл та дошкільних навчальних закладів Царичанського району , начальник відділу освіти  С.М.Китайгора, голова районної організації профспілки М.Г.Шаровська, керівники і голови профспілкових комітетів презентували свій досвід роботи з розвитку соціального партнерства  для позитивного вирішення питань соціально-економічного  захисту працівників освіти.

Цікавим і цінним для профспілкових лідерів було знайомство з роботою соціальних партнерів в закладах освіти району: Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ляшківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ № 5.

Увага учасників семінару була зосереджена на формах і методах співпраці профспілкової організації з відділом освіти, керівниками навчальних закладів. У всіх виступах керівників закладів освіти  звучало: "Ми з профспілкою в одному човні".

Учасники семінару мали змогу відвідати найстаріші архітектурні споруди на теренах Дніпропетровщини - комплекс Китайгородських церков. Усі три церкви - унікальні зразки громадського будівництва у прикордонній смузі , що пов’язані з діяльністю запорізького козацтва.

Приємне враження на профспілкову делегацію справили привітні господарі – С.М. Китайгора - начальник відділу освіти, М.Г. Шаровська– голова районної організації Профспілки та інші представники приймаючої сторони – щирі, натхненні, закохані у свій Царичанський край люди.

При підведенні підсумків учасники семінару висловили спільну думку, що набуті знання, вивчений досвід сприятимуть подальшому підвищенню ефективності соціального партнерства, закріпленню його норм у ході колективно – договірного регулювання трудових, соціально-економічних відносин в установах і закладах освіти області.

Resize_of_IMG_0496

Resize_of_IMG_0509

Resize_of_IMG_0510

Resize_of_DSC01959