Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Resize_of_IMG_0481Відповідно до плану роботи Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки 11-12 вересня 2013 року проведено виїзний семінар для голів районних, міських організацій Профспілки за темою «Розвиток соціального партнерства як засіб трудових і виробничих відносин». Семінар відбувся на базі Царичанської районної організації Профспілки.

Під час відвідування шкіл та дошкільних навчальних закладів Царичанського району , начальник відділу освіти  С.М.Китайгора, голова районної організації профспілки М.Г.Шаровська, керівники і голови профспілкових комітетів презентували свій досвід роботи з розвитку соціального партнерства  для позитивного вирішення питань соціально-економічного  захисту працівників освіти.

Цікавим і цінним для профспілкових лідерів було знайомство з роботою соціальних партнерів в закладах освіти району: Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ляшківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ № 5.

Увага учасників семінару була зосереджена на формах і методах співпраці профспілкової організації з відділом освіти, керівниками навчальних закладів. У всіх виступах керівників закладів освіти  звучало: "Ми з профспілкою в одному човні".

Учасники семінару мали змогу відвідати найстаріші архітектурні споруди на теренах Дніпропетровщини - комплекс Китайгородських церков. Усі три церкви - унікальні зразки громадського будівництва у прикордонній смузі , що пов’язані з діяльністю запорізького козацтва.

Приємне враження на профспілкову делегацію справили привітні господарі – С.М. Китайгора - начальник відділу освіти, М.Г. Шаровська– голова районної організації Профспілки та інші представники приймаючої сторони – щирі, натхненні, закохані у свій Царичанський край люди.

При підведенні підсумків учасники семінару висловили спільну думку, що набуті знання, вивчений досвід сприятимуть подальшому підвищенню ефективності соціального партнерства, закріпленню його норм у ході колективно – договірного регулювання трудових, соціально-економічних відносин в установах і закладах освіти області.

Resize_of_IMG_0496

Resize_of_IMG_0509

Resize_of_IMG_0510

Resize_of_DSC01959