Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1376982884_genugoda_2На останньому засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок було розглянуто підсумки роботи спільної комісії для ведення переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на навий строк. Також було визначено розбіжності, яку не дають змогу укласти нову Генугоду.

Фахівці від всеукраїнських профспілок та ФПУ розробили листівку, яка коротко окреслює основні вимоги профспілок та позиція, які не підтримують роботодавці та органи виконавчої влади.

Пропонуємо листівку для ознайомлення та використання у роботі. 

Завантажити листівку listivka-__.pdf [2,23 Mb]