Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pl_st_2421 червня від Будинку профспілок відправилась на відпочинок у дитячий табір «Лісова казка» перша зміна дітей освітян Дніпропетровщини.

Табір «Лісова казка» Дніпропетровського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки розташовано на мальовничому березі річки Самари у Новомосковському районі, в густому листяному лісі. В ньому кожного літа в дві зміни відпочиває 600 дітей членів профспілки.

У таборі діти з задоволенням занурюються в яскраві події та заходи, які їм пропонують вожаті та вихователі. Всі зміни у таборі тематичні .Так, перша зміна присвячена європейським святам. Кожен день дітей чекають веселі конкурси, творчі заходи, запальні танці, спортивні номери, нові знайомства, а також зустрічі з давньознайомимі друзями та вихователями.

Педагоги, які працюють в таборі, допомогають дітям пізнати нові грані світу й себе в ньому, пробудити ініціативу та побачити літній позитив.

Щиро сподіваємося, що відпочинок 2013 стане незабутнім та яскравим на враження.

IMG_0354

IMG_0389