Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

G_061303115 червня п.р. на базі оздоровчого табору «Лісова казка» Дніпропетровської обласної організації Профспілки відбувся семінар - нарада голів профспілкових комітетів працівників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою дитячого оздоровчого табору «Лісова казка» , яка за останні роки значно змінилась та покращилась, з умовами відпочинку дітей.

Значна увага була приділена питанням соціального партнерства у ВНЗ, принципам формування зобов’язань при укладенні колективних договорів та ефективність їхньої дії, організації оздоровлення членів Профспілки, їх сімей влітку 2013 р.

Голови профспілкових організацій поділились враженнями, виказали побажання, обмінялись цікавим досвідом в організації оздоровлення у вузах.

Всі профкоми ведуть значну роботу в цьому напряму. На високому рівні, з задоволенням попиту всіх бажаючих відпочити та оздоровитися, вирішуються питання у Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара (голова профкому О. Тупиця).

Живе спілкування дало максимальний ефект для ґрунтовного розуміння. Семінар пройшов конструктивно, досяг поставленої мети.

 

s_0106130318

s_0206130323

s_0306130353

s_0406130348