chief m

z_nov_18_rok

Шановні колеги-освітяни!

Щиро вітаю Вас із Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

Нехай у Новому році вас не залишає віра, підтримує надія, допомагає любов, а серця ваші будуть зігріти Божим Благословенням. Бажаю, щоб Ваша праця була плідною і приносила впевненість та стабільність, а досвід реалізованих ідей, радість досягнутих перемог стали Вашими вірними супутниками в наступному році. Щиро зичу усім взаємопорозуміння, достатку, душевної рівноваги, міцного здоров’я, миру в Новому році.

Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Галина Бєлікова

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

G_061303115 червня п.р. на базі оздоровчого табору «Лісова казка» Дніпропетровської обласної організації Профспілки відбувся семінар - нарада голів профспілкових комітетів працівників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою дитячого оздоровчого табору «Лісова казка» , яка за останні роки значно змінилась та покращилась, з умовами відпочинку дітей.

Значна увага була приділена питанням соціального партнерства у ВНЗ, принципам формування зобов’язань при укладенні колективних договорів та ефективність їхньої дії, організації оздоровлення членів Профспілки, їх сімей влітку 2013 р.

Голови профспілкових організацій поділились враженнями, виказали побажання, обмінялись цікавим досвідом в організації оздоровлення у вузах.

Всі профкоми ведуть значну роботу в цьому напряму. На високому рівні, з задоволенням попиту всіх бажаючих відпочити та оздоровитися, вирішуються питання у Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара (голова профкому О. Тупиця).

Живе спілкування дало максимальний ефект для ґрунтовного розуміння. Семінар пройшов конструктивно, досяг поставленої мети.

 

s_0106130318

s_0206130323

s_0306130353

s_0406130348