Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1369817452_ov20 травня 2013 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 346 «Про затвердження Методики розрахунку орієнтовної середньої вартості підготовки одного кваліфікованого робітника, фахівця, аспіранта, докторанта».

Ця Методика розроблена Міністерством освіти і науки України на виконання норм Закону України від 20 листопада 2012 року «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів» та завдань Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128.

Прийняття Методики надає можливість удосконалити процедуру планування, аналізу та контролю формування витрат державного бюджету на виконання державного замовлення з підготовки фахівців з вищою освітою, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів у розрізі спеціальностей (напрямів підготовки), галузей наук, професій та форм навчання.

Пріоритетним завданням Методики є забезпечення конституційного права громадян на освіту та реалізація державних пріоритетів на довгострокову перспективу розвитку країни на умовах формування механізму встановлення економічно обґрунтованої вартості підготовки фахівців з вищою освітою, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів.

Методикою встановлюється обсяг мінімальних економічно обґрунтованих витрат для підготовки одного кваліфікованого фахівця, що визначається державним замовником на підставі показників, поданих виконавцями державного замовлення, що належать до сфери його управління. Тобто вартість формується знизу (від навчального закладу) вгору (до державного замовника) з урахуванням вимог до якості здійснення навчального процесу.

Прийняття Методики забезпечить удосконалення процедури надання державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів шляхом затвердження єдиної для всіх виконавців державного замовлення прозорої процедури формування вартості підготовки за державним замовленням кваліфікованих фахівців, сприятиме підвищенню якості та доступності освітніх послуг

 

Завантажити документ postanova_metodika.doc [171,5 Kb]

 

 

За матеріалами Урядового порталу