Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Resize_of_IMG_0211Відповідно до плану роботи Дніпропетровського обкому Профспілки 20-22 травня п.р. відбувся спільний семінар профспілкового активу Дніпропетровської та Київської областей. Програма семінару була насиченою та різноманітною.

Основною темою стали питання мотивації профспілкового членства, соціально-економічного захисту спілчан, правової грамотності та інформаційної діяльності галузевої Профспілки.

Із презентаційними матеріалами виступили голови районних комітетів Профспілки міста Дніпропетровська, які ознайомили присутніх з формами та методами роботи з мотивації профспілкового членства.

Учасники семінару змогли ознайомитися роботою навчально-виховного комплексу № 148 «Планета щастя», Дніпропетровського навчально-виховного комплексу центру № 10 по удосконаленню соціально-економічного захисту освітян.

Відвідуючи смт. Ювілейний, наші гості побачили організацію навчально-виховного процесу у ДНЗ «Берізка».Також ознайомилися з досвідом роботи Царичанської районної організації Профспілки щодо організації оздоровлення, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи.

Сподіваємось, що нікого не залишили байдужими відвідини аерокосмічного музею ДНУ ім. Олеся Гончара, геологічного музею НГУ, Палацу студентів ім. Ю. Гагаріна,  унікального металургійного заводу ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ.

 

s__0513010241

s_051302_0248

s_0513030275

s_0513040293