Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

G_000313009827 березня 2013 р. на базі Зонального навчально-методичного центру профспілок Дніпропетровської області відбувся семінар голів ревізійних комісій профспілкових організацій галузі. Відкрила семінар голова обкому Профспілки Г.В.Бєлікова.

У програму чергового семінару були включені  практичні питання, пов’язані з контролем за використанням профспілкових коштів. З напрямками роботи ревізійних комісій учасників семінару ознайомили голова ревізійної комісії обласної організації М.І.Ткач та завідуюча фінансовим відділом обкому Профспілки І.М.Волошина.

 

 

R_0103130089

R_0203130093

R_0303130080

R_0403130106