Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

kgl_0313003026 березня 2013 року відбулося спільне засідання колегії департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації і пленуму Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки на базі Дніпродзержинського державного технічного університету.

У роботі спільного засідання взяли участь керівники управлінь, відділів освіти виконкомів міськрад та райдержадміністрацій, голови районних, міських комітетів профспілки працівників освіти і науки, члени обласного комітету профспілки, директори закладів освіти обласного підпорядкування та професійно-технічних навчальних закладів, представники засобів масової інформації.

На порядку денному – підсумки роботи освітньої галузі у 2012 році та завдання на 2013 рік.

З інформаціями про стан виконання Угоди між головним управлінням освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2011 -2015 роки виступили директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олександр Демчик і голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Галина Бєлікова.

Звіти сторін показали, що Угода між головним управлінням освіти і науки та обкомом Профспілки на 2011-2015 роки в основному виконується.

Не зважаючи на недостатнє фінансування освіти, час радикальних, в основному, непопулярних змін в галузі, в області вдалося забезпечити розвиток освіти, у межах законодавчого поля, підходу до усіх питань.

Сторони визначили завдання, виконання яких домагатимуться у 2013 році. Серед них: зайнятість працівників освіти, рівень оплати праці у відповідності до ст.57 «Закону про освіту», виплата щорічної грошової винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов'язків та інше.

Разом з тим, у своєму виступі голова обкому Профспілки Галина Бєлікова звернула особливу увагу на ситуацію в освітній галузі області, а саме про жорсткий режим економії бюджетних коштів, що спричинило зменшення, а в деяких районах навіть призупинення, доплат, надбавок педагогічним працівникам, про негативний вплив оптимізації освітньої мережі на рівень педагогічного навантаження освітян та ін.

На завершення свого виступу Г.Бєлікова запевнила учасників спільного засідання, що обком Профспілки буде і надалі контролювати ситуацію щодо дотримання законодавства в освітній галузі, реалізації законних прав та гарантій працівників.

Також учасникам спільного засідання було запропоновано зміни до Положення про обласний громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах освіти Дніпропетровської області.

Учасники пленуму обкому Профспілки заслухали інформацію головного бухгалтера обкому Профспілки Інни Волошиної про виконання бюджету обкому Профспілки за 2012 рік і затвердження профспілкового бюджету на 2013 рік.

За наслідками роботи засідання колегії та пленуму ухвалено відповідні рішення.

 

k_0103130030

k_0203130037

k_0303130047

k_04031304050

k_05031304051

p_070313_0051

p_0803130069

p_0903130067