Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1361441097_s9220 лютого 2013 року на засіданні Комітету з питань соціальної політики та праці Верховної Ради України прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (№ 2015 від 15.01.2013 р.) у першому читанні.

Рішення щодо посилення правового та соціально-економічного захисту осіб, які навчаються, прийнято членами профільного комітету одноголосно.

Це стало можливим завдяки принциповій позиції голови комітету Петра Цибенка, його першого заступника Ярослава Сухого, а також підтримки заступника голови Федерації профспілок України Григорія Осового, міністерств освіти і науки, молоді та спорту та соціальної політики.

Також Комітет з питань соціальної політики та праці отримав майже 30 листів від голів первинних профспілкових організацій студентів на підтримку законопроекту № 2015.

Проект закону членам комітету представив Андрій Пінчук, який й подав його на розгляд Верховної Ради України.

Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі Комітету взяли заступник Голови Профспілки Сергій Романюк, Перший студентський Президент – радник Прем’єр-міністра України Ольга Чабанюк, віце-президент Асоціації правозахисних організаторів студентів України Володимир Майданюк.

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України