Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1361441097_s9220 лютого 2013 року на засіданні Комітету з питань соціальної політики та праці Верховної Ради України прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (№ 2015 від 15.01.2013 р.) у першому читанні.

Рішення щодо посилення правового та соціально-економічного захисту осіб, які навчаються, прийнято членами профільного комітету одноголосно.

Це стало можливим завдяки принциповій позиції голови комітету Петра Цибенка, його першого заступника Ярослава Сухого, а також підтримки заступника голови Федерації профспілок України Григорія Осового, міністерств освіти і науки, молоді та спорту та соціальної політики.

Також Комітет з питань соціальної політики та праці отримав майже 30 листів від голів первинних профспілкових організацій студентів на підтримку законопроекту № 2015.

Проект закону членам комітету представив Андрій Пінчук, який й подав його на розгляд Верховної Ради України.

Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі Комітету взяли заступник Голови Профспілки Сергій Романюк, Перший студентський Президент – радник Прем’єр-міністра України Ольга Чабанюк, віце-президент Асоціації правозахисних організаторів студентів України Володимир Майданюк.

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України