z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

d_06021304040У рамках проведення Дня соціальної справедливості, з ініціативи Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України 19 лютого, на базі Дніпродзержинського державного технічного університету, відбувся семінар-навчання голів профкомів вищих навчальних закладів І-ІУ рівнів акредитації. Темою семінару було обрано питання «Колективно-договірне регулювання трудових та соціально-економічних відносин у ВНЗ».

Відкриваючи семінар, голова обкому Профспілки Галина Бєлікова, відзначила, що основною метою такої зустрічі є виявлення найефективніших сучасних форм профспілкової роботи, а саме пошук нових можливостей колективно-договірного регулювання трудових відносин.

Цікавий досвід роботи профспілкової організації щодо колективно-договірного регулювання соціально-економічних відносин у навчальному закладі презентували голова профкому Дніпродзержинського державного технічного університету Ігор Губарєв та ректор вузу Олександр Коробочка.

Трудовою конституцією будь-якого колективу є колективний договір. Цей документ в Дніпродзержинському державному університеті укладений між профспілковою організацією та адміністрацією закладу на чолі з ректором Коробочкою О.М. на 2 роки. Приємно, що обидві сторони соціального діалогу дотримуються принципів рівноправності сторін, взаємної відповідальності, конструктивності. Адміністрація закладу в більшості випадків підтримує добрі починання та задуми профспілкового комітету.

Згідно колективного договору профспілкова організація бере участь у розв'язанні всіх проблем, які виникають у процесі роботи закладу.

Присутнім було представлено та детально прокоментовано цілий ряд програм та проектів, над якими активно працює профактив університету.

На засіданні «круглого столу» відбулася серйозна, ділова розмова про те, що профспілковій організації треба бути більш бойовою, більш ініціативною структурою, шукати й впроваджувати нові, прогресивні форми роботи, підіймати авторитет профспілкової організації конкретними справами. Від цього залежить рівень життя кожного співробітника та студента вищого навчального закладу.

Учасники семінару обговорили проблемні питання, поділилися власним досвідом роботи, обмінялися думками щодо вирішення актуальних проблем.

 

d_01021304024

d_02021304011

d_03021304016d_04021304032

d_05021304042

d_06021304040