Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Resize_of_gl_0397330 січня поточного року проведені засідання президії обкому Профспілки та інформаційна година для голів районних та міських організацій .

На засіданні президії затверджено план роботи Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України на 2013 рік, погоджені звіт про виконання бюджету Дніпропетровської обласної організації Профспілки за 2012 рік та проект бюджету організації на 2013 рік.

На інформаційній години розглядались питання виконання Статутних вимог виборними органами, результати фінансово-господарської діяльності та ефективності використання профспілкових внесків організаціями, стан виплати заробітної плати працівникам навчальних закладів області. Обговорені пропозиції по проведенню обласних профспілкових заходів: творчого конкурсу «Педагогічний старт -2013. Формула успіху», зльоту молодих профспілкових працівників, Форуму молодих педагогів, спартакіади працівників галузі та інше.

Робота пройшла плідно та організовано.

 

p_01303973

p_021303975

p_031303984