Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

Resize_of_gl_0397330 січня поточного року проведені засідання президії обкому Профспілки та інформаційна година для голів районних та міських організацій .

На засіданні президії затверджено план роботи Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України на 2013 рік, погоджені звіт про виконання бюджету Дніпропетровської обласної організації Профспілки за 2012 рік та проект бюджету організації на 2013 рік.

На інформаційній години розглядались питання виконання Статутних вимог виборними органами, результати фінансово-господарської діяльності та ефективності використання профспілкових внесків організаціями, стан виплати заробітної плати працівникам навчальних закладів області. Обговорені пропозиції по проведенню обласних профспілкових заходів: творчого конкурсу «Педагогічний старт -2013. Формула успіху», зльоту молодих профспілкових працівників, Форуму молодих педагогів, спартакіади працівників галузі та інше.

Робота пройшла плідно та організовано.

 

p_01303973

p_021303975

p_031303984