Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

p_00129710Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України щиросердно вітає колектив Палацу студентів імені Юрія Гагаріна Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара з нагоди 60-річного ювілею. У день ювілею прийміть найкращі побажання та щиру подяку за багаторічну сумлінну працю, значний  внесок в розвиток культури Дніпропетровщини.

У книзі життя кожного з нас є своя особиста історія з найкращими незабутніми роками. Окремою сторінкою у нашому житті став Палац студентів. У центральному парку ім. Т.Г.Шевченка м. Дніпропетровська розташована найстаріша історико-архітектурна пам’ятка нашого міста – Потьомкінський палац, який у ХХ ст. став осередком культури і розваг дніпропетровського студентства.

Палац був збудований у 1789 р. на замовлення князя Потьомкіна на честь Катерини ІІ і є пам’ятником архітектури під номером 1061. Проект Палацу, як і перший генеральний план міста на Дніпрі склав видатний архітектор І.Є.Старов. Інтер’єри Палацу – це суцільна гармонія, прекрасне - на кожному кроці. Дванадцять чудових колон підтримують сходовий майданчик 2-го поверху, утворюючи незвичайний «живий квадрат». У 1918 р. Потьомкінський палац став першим навчальним корпусом новоствореного Катеринославського університету.

Рівно 60 років тому, з 1952 р. Палац став центром культурного дозвілля студентів нашого міста. Сьогодні у Палаці студентів щоденно проводяться концерти, вечори, фестивалі, наукові конференції, семінари, виставки, презентації.

Новий сезон Палацу традиційно розпочинається важливою подією для першокурсників Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара – урочистою церемонією «Посвячення у студенти».

Великим святом для студентів є огляд творчості першокурсників «День першокурсника». Фестиваль авторської пісні «Вагант» восени щорічно збирає сотні студентів Дніпропетровщини та інших міст України, Росії, Білорусі. Палац студентів у 1995 р. відродив міжвузівський відкритий фестиваль «Студентська весна», яка сприяє пошуку талановитої молоді міста й області. З 1996 р. Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара став організатором відкритого фестивалю «Дзвени, бандуро», в якому беруть участь понад 20 колективів з різних областей України, зарубіжжя. Щорічно, з 2001 року, в Палаці студентів через традиційний конкурс «Dance-show» відбувається пошук талановитих студентів –танцюристів. У 2004 р. Палац студентів став організатором пісенного фестивалю «На крилах кохання». Щороку, 14 лютого, лунають пісні про кохання у виконанні студентів різних ВНЗ нашого міста. Працюють у Палаці 20 творчих колективів художньої самодіяльності, 9 з яких мають звання «народний» та «зразковий». Очолює творчий колектив заслужений працівник культури України Вадим Вікторович Стукало. Завдяки заслугам талановитих працівників та культурної творчої студентської молоді , яка залишає частинку свого серця в наших душах, Палац впевнено розвивається і продовжує писати свою історію.

p_01129016

p_03129533

P_04121010039p_02129395