Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

R_00120394120 грудня поточного року у  Дніпропетровському національному університету ім. Олеся Гончара відбулося чергове засідання Асоціації голів первинних профспілкових організацій вищих начальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації. З вступним словом до голів профкомів звернувся перший проректор, професор ДНУ ім. О.Гончара Олександр Олексійович Кочубей. Вели засідання голова обкому Профспілки Галина Володимирівна Бєлікова та голова об’єднаної профспілкової організації ДНУ Олег Леонідович Тупиця.

На засіданні були  розглянуті показникі Закону "Про Державний бюджет на 2013 рік, проект Закону України «Про вищу освіту»,  обговорені новини профспілкового руху щодо здійснення соціально-економічного захисту освітян, зміцнення профспілкової єдності та солідарності, посилення інформаційної роботи, а також питання фінансової діяльності профспілкової організації.

Засідання пройшло фахово та компетентно. Учасники наради поділилися власним досвідом, отримали практичні поради та обговорили план роботи Асоціації на наступний рік.

r_01123928

R_02123930

R031203929