z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

R_00120394120 грудня поточного року у  Дніпропетровському національному університету ім. Олеся Гончара відбулося чергове засідання Асоціації голів первинних профспілкових організацій вищих начальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації. З вступним словом до голів профкомів звернувся перший проректор, професор ДНУ ім. О.Гончара Олександр Олексійович Кочубей. Вели засідання голова обкому Профспілки Галина Володимирівна Бєлікова та голова об’єднаної профспілкової організації ДНУ Олег Леонідович Тупиця.

На засіданні були  розглянуті показникі Закону "Про Державний бюджет на 2013 рік, проект Закону України «Про вищу освіту»,  обговорені новини профспілкового руху щодо здійснення соціально-економічного захисту освітян, зміцнення профспілкової єдності та солідарності, посилення інформаційної роботи, а також питання фінансової діяльності профспілкової організації.

Засідання пройшло фахово та компетентно. Учасники наради поділилися власним досвідом, отримали практичні поради та обговорили план роботи Асоціації на наступний рік.

r_01123928

R_02123930

R031203929