Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pgl_11231828 листопада 2012 року відбулося чергове засідання президії обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Президія розглянула актуальні питання:

- про ситуацію що склалася з фінансуванням галузі освіти;

- про підсумки обласного огляду на кращу первинну профспілкову організацію вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у 2012 році;

- про виконання Закону України «Про охорону праці», створення безпечних умов праці і навчання, виконання заходів охорони праці в установах, закладах освіти Нікопольського району;

- про підсумки участі профспілкових організацій у фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Дніпропетровської області.

Про стан фінансування галузі, нестачу коштів у державному та місцевих бюджетах для виплати заробітної плати повідомила голова обкому Г.Бєлікова.

Після дискусій та виступів із першого питання президія вирішила продовжити моніторити стан фінансування освіти на місцях, взяти активну участь у підготовці спільного засідання президій ЦК профспілок бюджетних галузей, що заплановано на 10 грудня цього року. Було прийнято рішення   надіслати листи-звернення до органів влади та місцевого самоврядування щодо фінансування потреб освітян згідно діючого законодавства.

p_01113890

p_02113906

p_03112338

p_04113909