chief m

z_novim_rokom_2019

Шановні колеги! Члени Профспілки!

Щиро вітаю  Вас і Ваші родини з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Новий рік приходить з надією на краще майбутнє, а Різдво Христове – утвердженням віри та зміцненням любові.

Нехай наступний рік  буде  плідним, принесе успіх у справах, мир і злагоду, добро і вдачу, впевненість у майбутньому, родинне тепло, щирих друзів, шану та любов.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, любові, непохитності у досягненні задумів та планів задля розвитку  освіти, творчих успіхів, цікавих подій, здійснення мрій.

Добрих  Вам новорічних та різдвяних свят!

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України                  Галина Бєлікова

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

pgl_11231828 листопада 2012 року відбулося чергове засідання президії обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Президія розглянула актуальні питання:

- про ситуацію що склалася з фінансуванням галузі освіти;

- про підсумки обласного огляду на кращу первинну профспілкову організацію вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у 2012 році;

- про виконання Закону України «Про охорону праці», створення безпечних умов праці і навчання, виконання заходів охорони праці в установах, закладах освіти Нікопольського району;

- про підсумки участі профспілкових організацій у фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Дніпропетровської області.

Про стан фінансування галузі, нестачу коштів у державному та місцевих бюджетах для виплати заробітної плати повідомила голова обкому Г.Бєлікова.

Після дискусій та виступів із першого питання президія вирішила продовжити моніторити стан фінансування освіти на місцях, взяти активну участь у підготовці спільного засідання президій ЦК профспілок бюджетних галузей, що заплановано на 10 грудня цього року. Було прийнято рішення   надіслати листи-звернення до органів влади та місцевого самоврядування щодо фінансування потреб освітян згідно діючого законодавства.

p_01113890

p_02113906

p_03112338

p_04113909