Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

pgl_11231828 листопада 2012 року відбулося чергове засідання президії обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Президія розглянула актуальні питання:

- про ситуацію що склалася з фінансуванням галузі освіти;

- про підсумки обласного огляду на кращу первинну профспілкову організацію вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у 2012 році;

- про виконання Закону України «Про охорону праці», створення безпечних умов праці і навчання, виконання заходів охорони праці в установах, закладах освіти Нікопольського району;

- про підсумки участі профспілкових організацій у фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Дніпропетровської області.

Про стан фінансування галузі, нестачу коштів у державному та місцевих бюджетах для виплати заробітної плати повідомила голова обкому Г.Бєлікова.

Після дискусій та виступів із першого питання президія вирішила продовжити моніторити стан фінансування освіти на місцях, взяти активну участь у підготовці спільного засідання президій ЦК профспілок бюджетних галузей, що заплановано на 10 грудня цього року. Було прийнято рішення   надіслати листи-звернення до органів влади та місцевого самоврядування щодо фінансування потреб освітян згідно діючого законодавства.

p_01113890

p_02113906

p_03112338

p_04113909