Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

gl_9928 листопада 2012 у Будинку профспілок відбулися міжгалузеві збори голів профспілкових організацій. Із великою стурбованістю його учасники дуже відверто обговорювали нагальні спілкові проблеми, які назріли на фоні проблем в соціально-економічній сфері, наступу капіталу.

 

 

У деяких галузях промисловості профспілковий вплив, на жаль, зменшується.

Падає чисельність організацій, кількість звільнених голів профкомів та провідних спеціалістів в них з економічної, правової роботи. Великою є й змінність керівників первинок, бо тиск з боку роботодавців зростає, а залежна людина йому нічого не може протиставити. Про всі ці аспекти говорили у своїх виступах голови профкому. Від Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України виступив голова профспілкової організації Дніпродзержинського державного технічного університету - Ігор Губарєв.

У цій відвертій, діловій розмові взяли участь й представники Федерації профспілок України – в.о. заступника голови ФПУ Євген Драп’ятий, керівник департаменту організаційної роботи Валентина Шевченко, ректор Харківського соціально-економічного інституту Сергій Волков, які розповіли про основні напрями діяльності національного профцентру та його членських організацій щодо вдосконалення організаційної роботи.

Учасники заходу прийняли резолюцію.

 

z_13011044

z_1302_977