Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

gl_9928 листопада 2012 у Будинку профспілок відбулися міжгалузеві збори голів профспілкових організацій. Із великою стурбованістю його учасники дуже відверто обговорювали нагальні спілкові проблеми, які назріли на фоні проблем в соціально-економічній сфері, наступу капіталу.

 

 

У деяких галузях промисловості профспілковий вплив, на жаль, зменшується.

Падає чисельність організацій, кількість звільнених голів профкомів та провідних спеціалістів в них з економічної, правової роботи. Великою є й змінність керівників первинок, бо тиск з боку роботодавців зростає, а залежна людина йому нічого не може протиставити. Про всі ці аспекти говорили у своїх виступах голови профкому. Від Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України виступив голова профспілкової організації Дніпродзержинського державного технічного університету - Ігор Губарєв.

У цій відвертій, діловій розмові взяли участь й представники Федерації профспілок України – в.о. заступника голови ФПУ Євген Драп’ятий, керівник департаменту організаційної роботи Валентина Шевченко, ректор Харківського соціально-економічного інституту Сергій Волков, які розповіли про основні напрями діяльності національного профцентру та його членських організацій щодо вдосконалення організаційної роботи.

Учасники заходу прийняли резолюцію.

 

z_13011044

z_1302_977