Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!
.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.
.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.
.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.
Президія обкому Профспілки
Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України
49000, м. Дніпро,
просп. Д. Яворницького, 93
Тел./факс: (056) 744-58-55
E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Відповідно до документа, навчальний рік триватиме з 1 вересня 2026 року до 30 червня 2027 року.
Водночас урядове рішення встановлює саме граничні часові межі навчального року. Фактичну структуру освітнього процесу, зокрема дату завершення навчальних занять, проведення останнього дзвоника, тривалість канікул та, за потреби, організацію занять у червні, визначатиме педагогічна рада кожного закладу освіти в межах законодавства.
Також постановою передбачено, що обласні та Київська міська військові адміністрації спільно із засновниками закладів освіти мають забезпечити організацію початку навчального року з урахуванням безпекової ситуації в кожному регіоні.

За матеріалами – Урядовий портал