chief m

z_novim_rokom_2019

Шановні колеги! Члени Профспілки!

Щиро вітаю  Вас і Ваші родини з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Новий рік приходить з надією на краще майбутнє, а Різдво Христове – утвердженням віри та зміцненням любові.

Нехай наступний рік  буде  плідним, принесе успіх у справах, мир і злагоду, добро і вдачу, впевненість у майбутньому, родинне тепло, щирих друзів, шану та любов.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, любові, непохитності у досягненні задумів та планів задля розвитку  освіти, творчих успіхів, цікавих подій, здійснення мрій.

Добрих  Вам новорічних та різдвяних свят!

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України                  Галина Бєлікова

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1346909825_h600Голова ФПУ, керівник СПО профспілок Юрій Кулик разом із Головами профспілок бюджетної сфери звернувся до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з питання, що викликає гостре занепокоєння всіх працівників бюджетної сфери – удосконалення оплати праці.

У зверненні зазначено про підтримку профспілками процесу реформування оплати праці в бюджетній сфері, започатковану Урядом, та звернуто увагу на формальне відношення окремих центральних органів виконавчої влади до цього питання.

Також мова йде, зокрема, про недосконалість розробленого відповідним міністерством проекту Методики віднесення посад працівників бюджетної сфери до певних розрядів ЄТС і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери в частині об’єктивного віднесення посад до того чи іншого розряду.

У зверненні представлені розрахунки, зроблені на основі Методики, свідчать про значне зниження тарифних розрядів, та відповідно всієї заробітної плати, у певної кількості професій (посад) деяких галузей бюджетної сфери.

У зв’язку з цим, профспілками запропоновано ряд заходів, виконання яких сприятиме удосконаленню оплати праці працівників бюджетної сфери, та дасть змогу продовжити започатковані Президентом України ініціативи щодо послідовного збільшення заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

 

Завантажити звернення azarovu_spo.doc [370 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

(за матеріалами ФПУ)