Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

sem_glЗ 10 по 12 вересня поточного року профспілковий актив Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відвідав Київську область.

Візит відбувся у рамках спільного семінару голів територіальних організацій Профспілки.

 

Програма виїзного семінару, який проходив на базі Переяслав-Хмельницьких районної та міської організацій Профспілки, була надзвичайно насиченою і цікавою. Учасники семінару ознайомилися з тим, як працює система освіти та перспективи її розвитку у місті та районі. Про це і розповіли В.В. Губенко – заступник міського голови, начальники міського та районного відділів освіти О.Г. Гайван і П.М.Ярмоленко. Поділися здобутками спільної співпраці з соціальними партнерами голова районної організації Профспілки Каменська Н.Г. та голова міської організації Профспілки Ковальська А.В.

Голови Дніпропетровської – Г.В. Белікова та Київської – А.Д. Цикалюк обласних організацій Профспілки акцентували увагу присутніх на питаннях колективно-договірного регулювання трудових відносин, як передумові соціального діалогу та партнерства, забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

У рамках семінару його учасники відвідали заклади освіти району: ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, дошкільного закладу освіти «Любавонька» м. Переяслав-Хмельницького, Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів та Гайшинського НВО Переяслав-Хмельницького району. Враження були надзвичайно позитивними. Із захопленням учасники семінару переходили з кімнати в кімнату дошкільного закладу освіти «Любавонька». Вразила краса, порядок, гостинність освітніх закладів.

Учасники семінару ознайомилися з роботою своїх колег, обмінялися досвідом, отримали натхнення для подальших починань та проектів у роботі.

Отримавши від поїздки у Переяслав - Хмельницький неповторні враження, усі учасники делегації залишилися задоволені якісною організацією семінару, в якому було досягнуто прекрасного балансу роботи та відпочинку.

Надовго  запам’ятаються захоплюючі екскурсії до музею народної архітектури та побуту середнього Придніпров’я, музею Кобзаря, Г.С. Сковороди, музею – садиби Катерини Білокур в с. Богданівка.

Обмінявшись досвідом роботи та поділившись враженнями від семінару, спілчани виразили сподівання, що співпраця Дніпропетровської і Київської обласних профспілкових організацій у майбутньому продовжиться.

sem_0

 

sem_01

sem_02

sem_03

sem_04

sem_5

sem_06

sem_7