Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1346909825_h600На учорашньому засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Микола Азаров подякував педагогам, які розпочали свою надважливу для суспільства роботу в шкільних класах і студентських аудиторіях і всім, хто забезпечив підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

Зокрема, він наголосив, що кілька разів поточного року підвищувалися посадові оклади вчителям і будуть підвищувати й у наступному.

Проте основний акцент у вступному слові було зроблено на невиплатах винагороджень учителям та примусових відпустках за власний рахунок.

Подаємо фрагмент із виступу Миколи Азарова на засіданні Уряду 5 вересня 2012 року

«Перш за все хочу подякувати всім, хто забезпечив підготовку навчальних закладів до нового навчального року. Ще раз хочу подякувати педагогам, які розпочали свою надважливу для суспільства роботу в шкільних класах і студентських аудиторіях.

Держава витратила значні кошти на ремонт і будівництво навчальних закладів, на придбання навчального обладнання і підручників. Тисяча нових шкільних автобусів вийде на маршрути. Кілька разів поточного року ми підвищували посадові оклади вчителям. І будемо підвищувати й у наступному.

Але, на превеликий жаль, в окремих містах не все так гарно, як ми бажаємо. Так, на мою сторінку у Фейсбук надходять повідомлення, що в окремих регіонах вчителям не виплачують винагородження за перевірку зошитів, завідування кабінетами, 20-відсоткову надбавку. Наприклад, такі сигнали надходять з Харківської області.

Скаржаться педагоги також, що їх змушують кілька днів на місяць брати відпустку за власний рахунок – нібито задля економії коштів. Я вимагаю від Міністра освіти і науки, молоді та спорту – під особисту відповідальність – разом з Міністром фінансів і головами місцевих державних адміністрацій принципово вивчити ці сигнали. Підключити до перевірки Державну фінансову інспекцію. І покласти край таким фактам, якщо вони підтвердяться, це по-перше. А по-друге, за таке знущання з людей мають відповісти ті, хто примушував до незаконних відпусток, хто затримував виплати. На наступному засіданні Уряду, Дмитре Володимировичу, вимагаю доповісти про результати такої перевірки.

Звертаю увагу Міністра освіти і науки, молоді та спорту, керівників місцевих органів влади і місцевих держадміністрацій: у жодному разі не може бути затримок із виплатою вчителям зарплат та належних доплат.

Це питання постійно буде на контролі в Уряді, і я особисто під час робочих поїздок буду звертати увагу на це питання.

Певні недоліки і недопрацювання у підготовці до навчального року, звичайно, є. Але такі, що їх цілком можна усунути протягом кількох тижнів. Звертаю на це увагу місцевих адміністрацій: через два тижні скарги людей ми уже будемо сприймати як «ЧП».

Наш Уряд надає особливої уваги умовам, в яких діти України будуть отримувати знання і навички.

Про те, якими вони мають бути, я напередодні Першого вересня розмовляв з членами батьківського комітету школи №16 міста Києва. Так ось, ми були праві, коли особливу увагу звернули на здоров’я, фізичний розвиток дітей, на якісне харчування і на прагматизм освіти – тобто, концентрацію на необхідних для дорослого життя знаннях. Батьки підтвердили, що для них це також пріоритет. І поставили слушні питання, які треба серйозно розглянути.

Так, батьки хочуть, щоб ми повернули періодичну обов’язкову диспансеризацію безпосередньо в школах. Доручаю Міністерству освіти і науки, молоді та спорту разом з Міністерством охорони здоров’я вивчити це питання і не пізніше, як за місяць подати на розгляд Уряду узгоджені пропозиції.

Також батьки поставили питання доступності різних позакласних гуртків – у першу чергу фізкультурних і спортивних. Треба подивитися на обґрунтованість ціноутворення на послуги таких гуртків. І в будь-якому разі зробити їх безкоштовними не тільки для сиріт, а й для дітей з малозабезпечених родин. Доручаю Міністерству освіти і науки, молоді та спорту разом з Міністерством фінансів зробити відповідні розрахунки і передбачити фінансування такої програми у бюджеті на 2013 рік».

 

 

За матеріалами Урядового порталу