Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

IMG_119517 липня після нетривалої перерви терени оздоровчого табору «Лісова казка» знову заполонили щасливі голоси дітей працівників освіти Дніпропетровщини.

Більш трьохсот малюків та підлітків протягом 21 дня будуть відпочивати на мальовничому березі р. Самара. На них чекає не тільки свіже повітря, смачна їжа, а й насичена програма духовного, культурного та фізичного розвитку. Її забезпечує високопрофесійний колектив на чолі з директором табору В.А.Тузлуковим та його заступником Л.М.Прокопенко.

Бажаємо всім гарного відпочинку, набуття нових знань та вражень у профспілковому таборі «Лісова казка».

IMG_1200

IMG_0454

 

Сайт табору «Лісова казка» - http://lisovakazka.narod.ru/