Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

s_00DSC_013419-20 травня 2023 року відбувся семінар – навчання, метою якого було підвищення рівня знань, інформованості голів організаційних ланок обласної організації Профспілки.

Навчання проводили голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог, головний фахівець з соціально-економічних питань обкому Профспілки Ілона Нечипоренко, головний бухгалтер обкому Профспілки Інна Волошина. До роботи семінару долучилися фахівці Пенсійного фонду України - Тетяна Мельник, головний спеціаліст відділу обслуговування, Олена Безталанна, головний спеціаліст відділу перерахунку пенсій. З питань організації роботи з охорони праці в закладах освіти - Наталія Колеснік, старший викладач КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради»

На другий день навчання учасники семінару працювали по секціям. Роботу в яких очолили: член ради освіти Центрального комітету Профспілки - Ірина Небосенко та член ради вищої школи Центрального комітету Профспілки - Євгеній Сніда.

Учасники заходу мали змогу обмінятися думками та отримати фахові відповіді на проблемні питання. Фахівцями обкому Профспілки до проведення семінару – навчання були підготовлені методичні матеріали.

 

s_0105_0124

s_0205_0135

s_03050169

s_04_3767

s_05_0180

s_06_0175