Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pl_0005_0006Про особливості діяльності обласної організації Профспілки та її організаційних ланок в умовах воєнного стану йшла мова на виїзному VІІ пленумі обласного комітету Профспілки, що відбувся 19 травня 2023 року.

В роботі пленуму взяв участь голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Анатолій Яловий.

Підбиваючи підсумки надважкого періоду голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог доповів про діяльність обласної організації Профспілки, профспілкових організацій, які щодня працювали над збереженням структури організації,її фінансової спроможності поліпшенням можливостей умов праці учителів, викладачів на місцях.

Так, важливим напрямом діяльності обласної організації Профспілки залишається соціально-економічний та правовий захист спілчан. Обласної організацією Профспілки з самого початку війни велася робота над збереженням існуючих прав та гарантій педагогів, недопущення їх звуження, враховуючи значні обмеження воєнного часу.

Обласна організація Профспілки постійно надавала відповіді та роз’яснення на запити спілчан щодо виплат заробітних плат, особливостей працевлаштування, дистанційної праці, можливостей роботи із-за кордону, відпусток, простою, різноманітних доплат, як то бібліотекарям, сумісникам тощо.

У обговоренні питання взяли активну участь: Ірина Небосенко – голова Кам’янської міської організації Профспілки, Євгеній Сніда – голова об’єднаної профспілкової організації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Ольга Зозуля – голова Марганецької міської організації Профспілки, Лариса Матюхіна - голова Межівської територіальної організації Профспілки, Володимир Сиволоб – голова Солонянської об’єднаної організації Профспілки,

У доповідях було зазначено, що з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів обласна організація, територіальні організації Профспілки, активно долучалися до волонтерської діяльності, збору коштів на потреби Збройних Сил України, тероборони, а самі освітяни працювали у волонтерських центрах та гуманітарних хабах, виготовляли маскувальні сітки, формували продуктові набори, готували їжу, організовували збір одягу, взуття та засобів гігієни для тих, хто цього потребує.

Після обговорення питання учасники пленуму проголосували за прийняття відповідної постанови.

pl_0105_3747

pl-0205_3759

pl_0305_3761

pl_0405_3754