Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

de69Навчальний рік у школах має завершитися до 30 червня, однак кожен навчальний заклад може самостійно визначити дату, коли почнуться канікули. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко.

Як пояснив урядовець, структура та термін навчального року в загальному визначає 10 стаття Закону України «Про повну середню освіту». Відповідно до документа, освітній процес у школах не має тривати довше, ніж до 1 липня будь-якого року. При цьому структуру навчального року визначає педагогічна рада кожної школи. Але в умовах воєнного стану відбулися певні зміни.

Так, наголосив Вітренко, Кабмін ще минулого року визначив, що цей навчальний рік в Україні триватиме з 1 вересня 2022 до 30 червня 2023 року.

При цьому військово-цивільні адміністрації разом з освітянами, залежно від безпекової ситуації, самі ухвалюють остаточне рішення щодо дати закінчення цього навчального року у своєму регіоні.

 

 

 

За матеріалами – Ukrinform TV