Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

00_300photo_2023-04-16_11-12-32Сьогодні,13  квітня, після дводенного дистанційного навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відбувся іспит в форматі реального часу через освітню платформу «На Урок».

Іспит щодо перевірки знаньприймала комісія Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності  в складі:

Козорог Сергій, голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України;  Лачугіна Надія, фахівець обласного комітету Профспілки; Колесник Наталя, старший викладач КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" ДОР"; Нікульченко Віктор, старший викладач КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" ДОР"; Гризлова Наталія, головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці центрального регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області.

Запитання на іспиті стосувалися загальних питань з охорони праці, а саме Закону України «Про охорону праці» та відповідних підзаконних актів, Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правил пожежної безпеки  та і безпеки життєдіяльності в України.

 

02_04photo_2023-04-16_11-12-32_3

01_04_2023-04-16_11-12-32_2

03_04_2023-04-16_11-12-32