Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

400_1492165391_velykden_jajce1-e1428792940178Шановні колеги!

Великдень – це радість життя, перемога добра над злом. Цей великий день несе нам довгоочікувану радість перемог, здійснення планів і надій, вселяє впевненість у завтрашньому дні.

З такої нагоди сердечно вітаємо з Великоднем і бажаємо, щоб свято пройшло на славу Божу, щоб радість наповнювала серця, щоб молитви святі лунали до небес і прославляли нашого Творця і Спасителя.

Нехай Воскреслий Ісус допомагає нам у всьому, а ми своїм життям, вірою віддячували Йому і були гідними Його жертви.

Маємо надію на Господа, щоб Україна здобула мир, щоб спокій запанував у оселях, а праця була мірилом достатку і розвитку.


З повагою

голова Дніпропетровської обласної

організації Профспілки працівників

освіти і науки України Сергій КОЗОРОГ