Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

a4Професійний стандарт – це документ, що втілює сучасний підхід до розвитку професії у молодіжній сфері та містить вимоги до професійних компетентностей фахівця, його освіти, кваліфікації та професійного розвитку.

Одним із досягнень реалізації програми «Молодіжний працівник» є затвердження професійного стандарту за професією «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)».

Визнання нової професії є запорукою розвитку молодіжної сфери держави і посиленням молодіжної роботи компетентними фахівцями.

Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник) може працювати в молодіжних (дитячих) громадських об’єднаннях, молодіжних центрах, громадських, релігійних і благодійних організаціях, на підприємствах, в установах та організаціях, органах місцевого самоврядування та місцевих органах виконавчої влади.

Документ розроблено робочою групою при Мінмолодьспорту, за участю відділу роботи з молоддю ЦК Профспілки (у партнерстві з Програмою USAID DOBRE, проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза II», Програмою розвитку ООН в Україні).

Професійний стандарт «Фахівець з питань молоді»

За матеріалами – Міністерства молоді та спорту України

 

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України