Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

rt-stand-with-ukraineМіжнародна конфедерація профспілок (МКП), що представляє 200 мільйонів членів із 338 членських організацій у 168 країнах і територіях оприлюднила Заяву щодо війни росії проти України.

Федерація профспілок України подає текст заяви

«Через рік після початку незаконного і жорстокого вторгнення в Україну росія продовжує кампанію вбивств і терору проти українського народу за співучасті Білорусі.

За останній рік десятки тисяч цивільних осіб були вбиті і ще більше поранені, оскільки російські війська націлилися на міста, селища та об'єкти критичної інфраструктури, включаючи лікарні та енергетичні об'єкти. Майбутньому незліченної кількості людей завдано непоправної шкоди. Щодня гинуть сотні військових.

Кілька мільйонів біженців були змушені тікати до сусідніх країн, зокрема Польщі, і щонайменше шість мільйонів були переміщені всередині України.

Війна повинна закінчитися. Владімір Путін повинен зупинити це безглузде варварство і вивести всі російські війська з української території. Потрібен справедливий і стійкий мир, заснований на міжнародному праві, а винні у воєнних злочинах повинні бути притягнуті до відповідальності.

«Ми вітаємо мужність українського народу, ми сумуємо разом з ним через втрату рідних і близьких, і ми будемо продовжувати залишатися з ним солідарними. Завдання реконструкції та відновлення після руйнувань буде величезним, а нагальні гуманітарні потреби зростають з кожним днем», – сказав заступник Генерального секретаря МКП Оуен Тюдор.

Членські організації МКП національні профспілкові центри ФПУ і КВПУ мобілізувалися для надання гуманітарної допомоги за підтримки МКП, яка звернулася з публічним закликом про збір коштів, а також ЄКП і багатьох інших організацій, в тому числі профспілок з Європи та інших країн.

Це включало надання підтримки сім'ям, які втратили годувальника, забезпечення житлом, продуктами харчування, медикаментами та іншими предметами першої необхідності для переміщених осіб, ремонт пошкоджених будівель та надання психосоціальної та іншої підтримки сім'ям. Профспілкові організації продовжують виконувати свої основні профспілкові функції у надзвичайно складних умовах.

Профспілки в сусідніх країнах активно надають консультації та підтримку біженцям. Це включає в себе розміщення біженців, задоволення їхніх потреб, допомогу в доступі до послуг і пільг, забезпечення їхніх трудових та інших законних прав, інтеграцію дітей в систему освіти, створення інформаційних і комунікаційних мереж та багато інших форм підтримки. Сусідні профспілки також продовжують збирати і транспортувати життєво необхідні товари в Україну.

«Російське вторгнення мало серйозні наслідки і в багатьох інших країнах. Спіралеподібне зростання цін на продукти харчування та паливо, посилене збільшенням корпоративних прибутків, продовжує боляче бити по людях і збільшувати бідність, особливо в багатьох менш заможних країнах.

Дефіцит добрив та іншої сировини, яку традиційно постачають росія та Україна, а також Білорусь, порушив виробництво продуктів харчування, а також ланцюги поставок, які вже постраждали від пандемії Covid-19.

«Вторгнення росії, коли Володимир Путін здійснює абсолютний контроль над країною, є кричущим порушенням Статуту Організації Об'єднаних Націй. Вплив на народ України є руйнівним, а більш широкі наслідки для міжнародних відносин і перспектив мирного співіснування та співробітництва в усьому світі є величезними.

Солідарність МКП з народом і профспілками України є абсолютною і залишатиметься такою, поки ми продовжуємо пошук миру, заснованого на спільній безпеці, справедливості та повній повазі прав людини і міжнародного права», – заявив Оуен Тюдор.

 

Федерація профспілок України