Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

4050636-895390188-200x150Нещодавно відбулося засідання асоціації голів профспілкових організацій закладів вищої освіти при Дніпропетровській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України. Учасники обговорили низку важливих питань для сфери вищої освіти в умовах сьогодення, зокрема й проблеми фінансування стипендіального забезпечення.

Без сумніву пріоритетом для всіх нас зараз є забезпечення в повному обсязі видатків на оборону нашої держави. Переконані, що спільними зусиллями профспілок та органів державної влади можна знайти кошти для повного фінансування стипендій, що позитивно вплине на якість освітнього процесу та участь здобувачів у наукових студіях. Адже освіта і наука – це два головні стовпи розвитку будь-якої сучасної держави.

За підсумками засідання було підготовлено відповідного листа до голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергія БАБАКА.

 

babaky_0223_1

babaky_0223_2