Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

0122023_Resize4Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України - це одна велика, дружна сім’я. Ми завжди разом радіємо успіхам і досягненням наших спілчан, і в разі біди розділяємо їх горе.

Доказом цього твердження стала реакція членів нашої організації на трагедію, що сталася 14.01.2023 року в місті Дніпро, коли в наслідок терористичного акту росії було знищено два під’їзди дев’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Набережна Перемоги, 118. П'ятнадцять наших спілчан постраждали в наслідок цього жахливого воєнного злочину.

За ініціативи президії обласного комітету Профспілки до організації надання допомоги постраждалим залучились Федерація профспілок України, Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України та структурні ланки нашої обласної організації.

Другого лютого поточного року на засіданні президії обласного комітету Профспілки було прийнято рішення про надання фінансової допомоги постраждалим спілчанам. Загальна сума виплат склала 280 тис. грн. Це перший етап допомоги, яка надаватиметься і надалі.

Крім того, обласний комітет Профспілки готовий в разі необхідності надати постраждалим необхідну правову допомогу.

Президія висловлює щиру вдячність всім хто долучився до організації надання фінансової допомоги постраждалим.

РАЗОМ МИ СИЛА!

pr_0110223Resize_of__3

pr_02022023_2