Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

upovnovazhenyi22231 жовтня 2022 року наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини № 92-15/22 утворено Експертну раду при Представнику Уповноваженого з соціальних та економічних прав.

Мета її діяльності – надання експертно-консультаційної підтримки Уповноваженому з прав людини та його Представнику з соціальних та економічних прав у захисті прав людини і громадянина, зокрема прав на соціальний захист, працю, прав фізичних осіб – підприємців на підприємницьку діяльність, охорону здоров’я, освіту, культуру, власність, безпечне довкілля, прав споживачів.

Експертно-консультаційна підтримка здійснюється при:

  • системному аналізі додержання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами прав людини і громадянина;
  • підготовці пропозицій та рекомендацій щодо запобігання порушенням таких прав або сприяння їх поновленню;
  • наданні пропозицій щодо вдосконалення законодавства України, імплементації норм міжнародного права та до проектів нормативно-правових актів;
  • представленні результатів досліджень.

Планується, що Рада буде постійно діючим консультативно-дорадчим органом, який створюється Уповноваженим і у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».

Членами Ради є провідні фахівці експерти правозахисних громадських організацій, благодійних фондів, міжнародних організацій, а також представники наукових та дослідницьких інституцій з досвідом роботи у галузі захисту прав людини і громадянина на соціальний захист, працю, прав фізичних осіб – підприємців на підприємницьку діяльність, охорону здоров’я, освіту і культуру, власність, безпечне довкілля, прав споживачів.

Профспілки представляють Людмила Липець – к.ю.н., завідувачка відділом експертно-правової роботи Профспілки працівників освіти і науки України; Георгій Селіванов – завідувач відділу правової експертизи Департаменту правового захисту Федерації професійних спілок України.

11 листопада 2022 року відбулося перше установче засідання цієї Експертної ради при Представнику Уповноваженого з соціальних та економічних прав в режимі відеоконференції.

Представник Уповноваженого з соціальних та економічних прав Олена Колобродова, яка виступила доповідачем, ознайомила з діяльністю Уповноваженого на цьому напрямі.

Учасники установчого засідання обрали Співголову та Секретаря Експертної ради шляхом голосування. Також обговорили пропозиції щодо плану роботи Експертної ради з соціальних та економічних прав на 2023 рік.

 

Відділ експертно-правової роботи Профспілки