Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

narada_0011_3731Попри всі нинішні проблеми профспілки Дніпропетровщини у цей складний воєнний час продовжують в рамках діючої угоди про співпрацю активно взаємодіяти з регіональним відділенням Асоціації об’єднаних територіальних громад (ОТГ), органами місцевого самоврядування на місцях, які забезпечують життєдіяльність громад і удосконалюють послуги для своїх мешканців та вимушено переміщених осіб.

Про основні напрями цієї роботи йшла мова сьогодні, 9 листопада на спільній нараді в Будинку профспілок за участю керівників місцевого самоврядування та членських організацій обласного об’єднання профспілок.

Відкриваючи зустріч, головуючий на ній голова облпрофцентру Віталій Дубіль проінформував присутніх про діяльність профспілок області в умовах війни по захисту правових і соціально-економічних інтересів членів профспілок, а також з надання допомоги Збройним силам України, теробороні, медичним закладам, де лікуються поранені військові, вимушено переміщеним особам і сім’ям постраждалих профспілковців.

Особливо він звернув увагу, що за три роки дії спільної угоди напрацьовано значний і дуже корисний досвід співпраці у вирішенні проблем громад, соціального захисту їх мешканців, діяльності місцевих галузевих профорганізацій.

Але ОТГ потребують зараз особливої підтримки, насамперед через те, що десять наших громад у трьох районах області ось уже кілька місяців потерпають від ударів ворога; розміщують вони зараз й тисячі переселенців.

Одночасно В. Дубіль звернув увагу й на існуючі проблеми, зокрема, в сфері дотримання на місцях трудового законодавства.

Більш детально про це розповіли голови обласних профорганізацій – освітян (Сергій Козорог) та працівників культури (Анатолій Яловий), зупинившись на ситуації з використанням освітньої субвенції, питаннях організації роботи та оплати праці і збереження робочих місць в закладах бюджетної сфери. І тут, на їх думку, потрібно посилювати взаємодію органів місцевого самоврядування і профспілок. Позитивно, що більшість керівників громад в цілому з розумінням ставляться до пропозицій профорганізацій та взагалі до питань соціального захисту працівників, але бувають і конфлікти. І тут ще є над чим спільно працювати.

Цієї ж думки дотримується й голова регіонального відділення Асоціації ОТГ Світлана Спажева, яка під час наради акцентувала увагу на необхідності розширення в рамках діючої угоди напрямів співробітництва з профспілками.

Наразі очолюване нею відділення є одним з найактивніших в Україні і не випадково громади, які до нього входять, з різних напрямків роботи постійно визнаються серед найкращих в Україні. Звичайно, війна наклала свій відбиток на діяльність Асоціації та її громад. Проте, йде пошук нових форм роботи в умовах атак ворога, закриття багатьох підприємств і зменшення фінансування.

Про ситуацію в сфері зайнятості, новації у законодавстві учасників заходу поінформувала перший заступник директора обласного Центру зайнятості Раїса Малоіваненко.

narada_0111_IMG_3734

narada_0611IMG_3733

narada_0511IMG_3735