Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

300_002220221101_111016Сьогодні, 1 листопада п.р. в Будинку профспілок за ініціативи Дніпропетровського обласного відділення Національної служби посередництва і примирення відбулася робоча нарада фахівців цього відомства з представниками обласних галузевих профспілок та роботодавців, де відбулася жвава дискусія щодо окремих норм та положень проєкту Закону України «Про колективні трудові спори».

Відкриваючи нараду, голова облпрофоб’єднання Віталій Дубіль звернув увагу її учасників на важливість оновлення чинного Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», який діє з 1998 р., і вкрай потребує осучаснення, особливо стосовно форм і методів вирішення трудових конфліктів, удосконалення порядку і процедури оголошення страйку та збалансування інтересів працюючої людини і роботодавців у сфері акцій протесту.

Присутні уважно вислухали інформацію начальника обласного відділення Національної служби посередництва і примирення Ігоря Чуба та його заступниці Вікторії Гондзи стосовно законопроєкту та пропозиції і зауваження керівників членських організацій: освіти і науки - Сергія Козорога; культури - Анатолія Ялового, харчової промисловості - Світлани Тініцької та інших. Домовились провести додатково консультації і обговорення цього законопроєкту для напрацювання пропозицій до нього від Дніпропетровщини.

В нараді взяли участь і внесли свої пропозиції до проєкту Закону голова обласної тристоронньої соціальної-економічної ради,

голова Федерації організацій роботодавців області Віктор Сергєєв; голова Всеукраїнської профспілки «Космомаш» Віктор Гармаш; директорка обласного Центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

 

Прес-центр Дніпропетровського

облпрофоб’єднання