Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1540534330_b03fb496094457dc76f027c09f308fd2В Україні традиційно годинники на зимовий час переводять в останню неділю жовтня. Восени 2022 року це потрібно буде зробити в ніч проти 30 жовтня і о 04:00 ранку стрілки годинника переводяться на одну годину назад.

Важливо пам'ятати, що більшість електронних пристроїв перейдуть самостійно, але механічні, або не під'єднані до Інтернету необхідно переводити вручну.

Як підготуватися до переходу на зимовий час та уникнути негативного впливу на здоров'я

Сезонне переведення годинників негативно впливає на здоров'я, бо змінює біологічні ритми людини у наш тривожний і неспокійний час.

Переведення стрілок годинника на годину назад провокує розвиток імунних і серцево-судинних захворювань, викликає загострення хронічних хвороб, порушення сну та може стати причиною осінньої депресії.

Готуватися до переходу на зимовий час варто заздалегідь.

Для цього медики радять:

  • дотримуватися режиму сну й лягати раніше;
  • пити багато води та не зловживати шкідливою їжею;
  • не варто вживати каву, чай чи алкогольні напої перед сном;
  • перед сном можна прийняти теплу ванну;
  • бажано прогулятися чи подихати свіжим повітрям;
  • провітрювати кімнату і не користуватися гаджетами перед сном.

 

 

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України