Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1599025185_depositphotos_18942575_original

31 серпня 2022 року завершився перший етап вступної кампанії до закладів професійної освіти. Надалі приймальні комісії зможуть здійснювати донабір на вільні місця в межах ліцензійного обсягу.

Вступників можуть зараховувати на місця державного та регіонального замовлення, якщо такі є. Оскільки цьогоріч вступники мають багато перешкод для своєчасного подання документів, МОН розіслало лист із рекомендацією продовжити вступну кампанію до 1 листопада.

За оперативною інформацією з областей, станом на 15 серпня для вступу на місця регіонального замовлення подано понад 62 тисячі заяв (71% від запланованої кількості), на навчання коштом держбюджету зараховано 4816 осіб (52% від запланованої кількості).

Надалі розпочнеться другий етап вступної кампанії, в якому заклади будуть дозараховувати студентів і доукомплектовувати групи.

 

За матеріалами – МОН України