Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

led_1ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запит від 25.07.2022 N 02-5/301 до Кабінету Міністрів України отримав відповідь Управління взаємодії з державною міграційною службою України МВС України «Про деякі проблеми з виплати соціальних стипендій студентам, у яких у період дії воєнного стану закінчився строк дії паспортних документів від 25.08.2022 №24358/36-2022.

У відповіді зазначається, що постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року N 165 «Про зупинення строків надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру», на яку посилається Профспілка, не призупинено саме надання адміністративних послуг, а зупинено лише строки надання адмінпослуг суб’єктами їх надання на час воєнного стану в Україні.

За інформацією ДМС на теперішній час більшість територіальних органів та територіальних підрозділів ДМС, які розташовані в безпечних районах на підконтрольній державній владі території, де не ведуться активні бойові дії, здійснюють свої повноваження в повному обсязі. Дізнатися про графік їх роботи можливо за номерами телефонів, указаними на офіційному сайті ДМС.

 

 

Завантажити лист МВС lyst-vidpovid-mvs-na-zapyt-profspilky.pdf [235.76 Kb][7]

 

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки