Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

ntsr_11Відповідно до вимог Регламенту Національної тристоронньої соціально-економічної ради, затвердженого рішенням НТСЕР від 20 лютого 2012 року Співголові Національної ради від профспілкової сторони, Голові ФПУ Григорію Осовому надійшла інформація про діяльність Національної ради протягом І півріччя 2022 року.

У листі зокрема зазначено, що робота Національної ради здійснюється без затвердженого Плану заходів з реалізації Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2022 рік, оскільки узгоджений проект зазначеного Плану заходів, що був підготовлений на розгляд Президії Національної ради втратив актуальність у зв'язку початком військової агресії РФ проти України.

Секретаріатом Національної ради запропоновано розглянути на найближчому засіданні Президії НТСЕР і затвердити заходи з реалізації лише одного Пріоритетного напряму діяльності у II півріччі 2022 року, а саме – «Осучаснення трудового законодавства, в тому числі, з питань оплати праці, безпеки праці та здоров'я на робочому місці, шляхом його адаптації до відповідних міжнародних та європейських стандартів», що узгоджені всіма сторонами.

Водночас повідомляється, що після погодження сторонами заходів із реалізації інших Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради, секретаріат Національної ради сформує проект скорегованого Плану зазначених заходів, який буде запропоновано на розгляд Президії Національної ради.

 

Довідково

НТСР – це головний дискусійний майданчик країни між владою, профспілками та роботодавцями.

До складу Ради входять:

Голова Національної ради – Анатолій Кінах, Голова Об'єднання організацій роботодавців України;

Співголова Національної ради від сторони органів виконавчої влади – Юлія Свириденко, Перший віце-премєр-міністр України, Міністр економіки України;

Заступник Співголови Національної ради від сторони органів виконавчої влади – Жолнович Оксана Іванівна, Міністр соціальної політики України;

Заступник Співголови Національної ради від строни органів виконавчої влади - Бережна Тетяна Василівна, заступник Міністра економіки;

Співголова Національної ради від профспілкової сторони – Осовий Григорій Васильович, Голова Федерації профспілок України та інші.

 

 

За матеріалами – ФПУ