Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

likarnФонд соціального страхування України інформує, що під час оформлення е-лікарняного іноді трапляються несуттєві помилки при внесенні паспортних даних, прізвища застрахованої особи тощо, які можуть виникати внаслідок помилок при укладенні декларації із сімейним лікарем.

Відповідно дані про особу з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створення медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні.

Інформація з реєстру використовується для відображення на «лицьовому боці» електронного лікарняного, тобто на тій його частині, яка відображається працівнику та роботодавцю в їх кабінетах та на веб-порталі Пенсійного фонду.

Для уникнення в майбутньому таких помилок щодо невідповідності прізвищ, імен та по-батькові в реєстрі Фондом соціального страхування проводиться робота над тим, щоб у лікарняному відображалися дані про застраховану особу, які є в Державному реєстрі застрахованих осіб, а не в реєстрі пацієнтів.

Фонд соціального страхування України запевняє, що на період узгодження усіх процедурних питань, приймає е-лікарняні до оплати попри наявні неточності, аби незначні помилки не призводили до уповільнення виплат допомог.

Фонд звертає увагу на те, щоб при оформленні заяви-розрахунку за такими лікарняними роботодавець вказував правильні ідентифікаційні дані свого працівника, зазначені в ДРЗО. Якщо помилка в ПІБ, наявна в е-лікарняному, буде продубльована також і в заяві-розрахунку, це призведе до невідповідностей в автоматизованому процесі верифікації.

Порада Фонду застрахованим особам – завчасно перевірити правильність написання свого ПІБ у декларації із сімейним лікарем та за потреби внести зміни. Якщо помилок в декларації буде багато е-лікарняний може не створиться.

Інформація про стан фінансування лікарняних і декретних допомог щоденно оновлюється у телеграм-каналі Фонду. Для цього потрібно знати точну дату подання роботодавцем заяви-розрахунку за е-лікарняним – саме від неї залежить дата виплати допомоги.

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки