Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

CB_0006202223 червня 2022 року відбувся семінар бухгалтерів профспілкових організацій галузі в формати «ZOOM» та офлайн. У заході прийняли участь 40 бухгалтерів профспілкових організацій області. Відкрив роботу семінару голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Козорог Сергій.

Завідуюча фінансовим відділом обласного комітету Профспілки Волошина Інна ознайомила присутніх з питаннями оплати праці, відпусток, простою, податкових перевірок, оподаткування благодійництва та витрат пов’язаних, із воєнним станом.

На думку учасників семінару отриманні знання допоможуть у фінансової діяльності профспілкових організацій в умовах воєнного стану.

 

CB_01062022

CB_02062022

CB_03062022