Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

300_052022З 30 травня по 1 червня 2022 року проходив другий етап навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, в форматі відеоконференції в програмі ZOOM.

З вітальним словом до слухачів звернувся голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки та голова комісії Дніпропетровської обласної організації Профспілки з перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності Сергій Козорог

Навчання проводилося для голів профспілкових організацій Павлоградської міської, Межівської територіальної, Новомосковської районної, П'ятихатської територіальної, Солонянської об’єднаної, Новокодацької районної у м. Дніпро, Криворьзького національного університету, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Навчання проводили фахівці Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради Ковальчук Ірина Михайлівна, доцент кафедри, Колесник Наталя Володимирівна, старший викладач, Нікульченко Віктор Володимирович, старший викладач.

Іспит пройде 08 червня 2022 в форматі онлайн - конференції.