Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

.300_052022Сьогодні, 25 травня 2022 року, відбувся іспит з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в форматі онлайн-конференції в програмі «ZOOM». Навчання з цих питань проходили з 16.05.по 18.05.2022 року. Іспити приймали Козорог Сергій, голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та голова комісії Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності,Петровенко Володимир, заступник начальника відділу Головного управління Держпраці у Дніпропетровської області, фахівці Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради Ковальчук Ірина, доцент кафедри, Колесник Наталя, старший викладач, Нікульченко Віктор, старший викладач.

 

Іспит складали голови первинних профспілкових організацій. Це 81 представник від  Нікопольської міської, Марганецької міської, Новомосковської міської, Магдалинівської територіальної, Новомосковської районної, Царичанської територіальної організацій Профспілки, профспілкової організації Дніпровського політехнічного коледжу.  Захід проходив  в діловій, конструктивній обстановці.

 

400_01052022oh

400_02052022oh_2

400_030522

400_040522oh