Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

images-4Першотравень – традиційне свято праці в Україні. Цьогоріч воно відбувається у час воєнного стану, коли українці боронять свою незалежність, цінності, родини, міста і села відбиваючи атаки російських окупантів.

Слова «мир» і «праця» сьогодні набули іншого сенсу – це про вільне життя і можливість працювати у своїй країні на своїй землі. І попри накопичену втому за понад два місяці виснажливої і страшної війни, мільйони українців продовжують працювати в тилу, підтримувати економіку країни, допомагати фронту і разом наближати день нашої перемоги.

Традиційно для усієї профспілкової родини Першотравень – це насамперед про солідарність, підтримку і права працюючих людей. День праці відзначають профспілки у 135 країнах світу. У цей день вони демонструють єдність, солідарність і спроможність захистити свої соціально-економічні та трудові права, прагнення жити в мирному, демократичному суспільстві, де поважають і дотримуються прав людини.

Цього ж року – це день справжньої єдності і згуртованості в усіх сферах життя та діяльності українців задля однієї мети – мирного життя під чистим небом своєї Батьківщини!