Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

data-botМіністерством юстиції України затверджено наказ від 13.04.2022 №1462/5 «Про зупинення оприлюднення інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України».

Згідно з цим наказом з метою захисту інформації зупиняється на час дії воєнного стану оприлюднення інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є Мінюст.

До таких даних належить інформація, перелік якої затверджено наказом Міністерства юстиції України від 28 березня 2016 року № 897/5 «Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України».

До переліку інформації, що не підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних належать, зокрема, дані реєстрів:

 • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;
 • Єдиний реєстр нотаріусів;
 • Державний реєстр атестованих судових експертів;
 • Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів;
 • Повідомлення про торги та інша інформація з реалізації конфіскованого та арештованого майна та їх результати, про майно для безоплатної передачі;
 • Державний реєстр друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності;
 • Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство;
 • Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів;
 • Реєстр чинних, блокованих та скасованих сертифікатів відкритих ключів;
 • Реєстр адміністративно-територіального устрою;
 • Інформація з автоматизованої системи виконавчого провадження;
 • Єдиний реєстр боржників;
 • Дані центральної бази даних системи електронних торгів арештованим майном.

Адміністраторів єдиних та державних реєстрів зобов’язали забезпечити на час дії воєнного стану видалення вже оприлюдненої на власному вебсайті та офіційному вебсайті Мінюсту інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України, визначеної розділом ІІ Переліку (дані реєстрів).

 

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки